Casting v Olomouci

Ahoj zdravím Vás já, ambassadorka projektu Kateřina Kristelová. V aktualitách se budu snažit zmapovat dění okolo naší soutěže a nabídnout Vám novinky, zhodnocení castingů i fotografie z probíhajících akcí. Pro každodenní informace okolo celého projektu Miss Junior sledujte náš facebook, i instagramy @missjunioreu a @kristelova.katerina.
 
Soutěž Miss Junior je prestižní soutěží s mnohaletou tradicí. Každým ročníkem se snažíme, abychom dívkám poskytli skvělé zázemí a co nejlepší možnosti jejich postupu po skončení finálového večera. Castingy jsou nedílnou součástí celého projektu. Tím prvním místem byla tento rok Olomouc.
 
OLOMOUC
Centrum olomouckého kraje a Hané, se skoro 100. 000 obyvateli nás přivítalo jedno říjnové sobotní ráno. Odjezd celého týmu z Prahy byl už v pět hodin, což někteří z nás rozhodně nevnímali jako nejpříjemnější start podle kalendáře původně volného dne:)). Ale práce a zodpovědnost je u naší Juniorky prioritou, takže např já jsem cestovala nejen s notebookem a blokem, ale taky s polštářem a dekou a našemu řidiči, jsem jeho pracovní pozici rozhodně nezáviděla.
 
Casting v Olomouci se konal ve Střední škole technické a obchodní a dívky byly na místě už půl hodiny před začátkem. Chodit včas je jednou z priorit modelek, protože jakékoliv focení s velkou produkcí se koná vždy v jasně domluvenou hodinu a nikdo nehodlá plýtvat svým časem, proto jsem přístup Olomoučanek chválili hned u vchodu a opozdilkám dávali po celou dobu konání castingů mínus.
 
Každý casting vždy začal mým proslovem k adeptkám, vysvětlily jsme si, co nás čeká, že není potřeba se strachovat a je naopak žádoucí zahodit stres a být sama za sebe. Olomoucký casting považuji za jeden z nejsilnějších po stránce charismatické ženské krásy. Postupující dívky:

– 473 – Iveta Mauerová, 17 let
– 257 – Markéta Pospíšilová – 18 let
– 471 – Barbora Melichárková – 16 let
– 251 – Monika Indrová – 16 let
– 441 – Andrea Dosoudilová – 15 let
– 271 – Pavlína Ryšková – 20 let
– 330 – Amálie Foltýnová – 19 let
– 263 – Nina Boichenko – 18 let

 
Koukněte na fotografie a nezapomeňte sledovat naše instagramy, kde najdete denodenně čerstvé informace ohledně soutěže a jejího dění.

Olomouc děkujeme a Tvým postupujícím hodně štěstí do semifinále!

cesta do Olomouce Olomouc