Casting v Ostravě

Ostrava. Co si pamatuji ze zeměpisu základní školy průmyslové středisko černouhelné pánve, cca 300.000 obyvatel a později se k tomu přidala i další zásadní indicie tohoto města a to Stodolní. Nebudete tomu věřit, ale na Stodolní jsem nikdy nebyla, až do osudné soboty, kdy se konal casting shodou okolností právě v Ostravském hotelu Brioni, který sídlí přímo na zmiňované ulici. Konečně jsem tedy mohla po nafocení fotky na instagram, říct „jo, byla jsem tam“, co na tom, že ve dne:)), ale Stodolní si prostě z wishlistu můžu odškrtnout.
 
V Ostravě jsme přivítali krásné dámy se skvělým vystupováním. U některých jsem se jen pozastavili nad extrémní štíhlostí, která není v naší soutěži žádoucí a doporučili zamyslet se nad svými stravovacími návyky a popřípadě klidně navštívit odborníka. Opravdu, opakování matka moudrosti a ač je to naším mottem už nějaký pátek, zopakuji to ještě jednou. Hledáme charisma, ne ramínko na šaty. Toto heslo se vžilo za dob vedení soutěže Katkou Hamrovou, ktero vnímám za její duchovní mámu v tom nejlepším slova smyslu a s tímto podtitulem Juniorky se naprosto ztotožňuju. Hledáme zdravé holky psychicky i fyzicky.
Ostrava nám poskytla možnost kochat se pravou krásou, děkujeme za účast všem dívkám, tyto postoupily:
 
– 261 – Renáta Pastrňáková – 17 let
– 302 – Tereza Vašutová – 20 let
– 443 – Daniela Hájková – 17 let
– 330 – Nikola Uhlířová – 17 let
– 259 – Adéla Vyhnálková – 16 let
– 473 – Kateřina Frantová – 18 let
– 271 – Veronika Ondráčková – 16 let
 

Těm ostatním přejeme hodně štěstí příště, ať už v našem dalším ročníku Miss Junior, nebo v jiných soutěžích. A do Ostravy letí velký dík.

ostrava